Zamknięte Treści

Strona założona została dnia dziesiątego marca dwutysięcznego siedemnastego roku przez zwariowaną dziewczynę. Autorka bloga wciąż nie jest pewna, czy prowadzi dobrze tę witrynę i tym razem ma nadzieję, że wszystko się uda.
Chingyu jest w szkole ponadgimnazjalnej przez co nie ma tak dużo czasu na przyjemności, jak wcześniej, dlatego dodawane posty będą pojawiały się nieregularnie. Mimo wszelkim przeciwnościom losu chce pisać opowiadania oraz jednopartówki jak najczęściej.
Zamknięte treści, to zbiór opowiadań różnego typu zaczynając od lekkich oraz przyjemnych fluffów, przechodząc przez drastyczne oraz pełnych smutków angsty, kończąc na przerażających horrorach oraz ciekawych smutach.
Autorka bloga serdecznie prosi o komentowanie, poprawianie popełnianych przez nią błędów (lecz z umiarem! dobra krytyka nie uznaje hejtu), gdyż bardzo jej na tym zależy.
Opowiadania są w głównej mierze poświęcane koreańskim idolom, ale również postaciom z Anime i Mang. W szczególności występują sceny homoseksualne, ale pojawiają się również heteroseksualne, dlatego każdy mógłby tutaj znaleźć coś dla siebie.
Serdecznie dziękuję za przeczytanie tej przedmowy!
CHINGYU
dawniej: Kookie 
Ultimate Bias: Sunggyu 
The Best Bias: Jungkook & DK & Jeonguk & Bobby & Changwook & J-Hoon
Anime: (jest ich ponad 30 naprawdę mam wymieniać?)
Kontakt: GG - 51178624, E-Mail - chingyukookie@gmail.com 

HELLO 

 Are You Ready? 
czyli co nieco o autorce bloga... 
Nazywam się Weronika, liczę sobie piętnaście zim, a w ostatni dzień tej pięknej pory roku skończę lat szesnaście. Przez rodzinę nazywana "Mały Andrzejek", bądź "Misiek", a przez przyjaciół "Kookie".
Jestem niską oraz nieśmiałą blondynką o piwnych oczach, która bardziej martwi się o innych niż o siebie.
Miałam wspaniałe dzieciństwo, ale szkoły podstawowej nie chcę pamiętać, to było okropne. 
Najbardziej podobają mi się moje małe ręce, słodkie oczka oraz małe stópki do których czasami rozmiar butów 37, jak i 36 jest za duży.

Tough Kookie 
czyli o moim nickach i pewnych zmianach... 
Kookie, nick którym już się nie posługuję w blogosferze, bo poprosiła mnie o to przyjaciółka. Wciąż jednak jestem zżyta z tym pseudonimem i nie potrafię sobie wyobrazić gdyby go nie było w moim życiu. Tak, on wciąż jest. Jestem Kookie, ponieważ uzgodniłyśmy wraz z przyjaciółką, że jestem Jungkook'iem z BTS.
Chingyu - mój aktualny nick. "Chingyu" jest to nazwa nieoficjalnego fandomu mojego ukochanego idola Kim Sunggyu (o nim nieco niżej). Była to pierwsza nazwa jaka wpadła mi do głowy i powiem wam szczerze, że bardzo mi się podoba!

Bang Bang Bang 
czyli co lubi tworzyć... 
 Zdecydowanie moim przeznaczeniem jest pisanie smutnych opowiadań, bo z komedią jest u mnie kiepsko. Wciąż się uczę (od prawie pięciu lat) i powiem wam szczerze, że idzie mi coraz lepiej. To co uwielbiam w opowiadaniach to - duża ilość bohaterów, dlatego w moich opowiadaniach bardzo często występuje ich niewiarygodna ilość. Tworzę również w PS'ie oraz wykonuję szablony... Niestety, aktualnie nie mam na to chęci.

Born To Fight 
 czyli coś więcej o autorce... 
Tak jest. Urodziłam się po to by walczyć! Ze swoim niebywałym lenistwem, którego nie lubię... Tym co dalej będę robiła, bo być może niektórych z was to może ciekawi, jest to, iż będę informatykiem... Ale nie takim zwykłym, bo moim marzeniem jest bycie informatykiem wojskowym. Mam nadzieję, że z oceną końcową w gimnazjum 2/3 uda mi się dostać na wymarzony kierunek :).

The Answer
czyli dlaczego akurat On...? 
Po autorze piosenki można zrozumieć o kogo tutaj chodzi, a zdecydowanie chodzi o Kim Sung Kyu, mojego Ultimate Bias numer 1, który mimo wszystko jest ciutkę ważniejszy niż Jungkook, wybacz Jungkookie ;---;, ale Sunggyu zawładnął moim serduszkiem. Sunggyu pokochałam przez teledysk wydany w wakacje w 2014 "Back".
Dlaczego chciałam go tak bardzo zobaczyć? Bo w tym samym czasie leciała drama z Woohyun'em i Sungyeol'em, ale mimo to, to lidera pokochałam... Głos Gyu jest po prostu idealny, może nie najlepszy, bo orgazm mam przy głosie Woohyun'a i Sungjoo z UNIQ, ale jego głos... Po prostu uwielbiam... A do tego jego zachowanie <3 No cud, miód, malinki :D <3

Wolf
 czyli jak zaczęła się moja obsesja na punkcie Koreańskiej muzyki...

I Need You
czyli o tym co potrzebuje autorka...

Daddy 
czyli co dalej... 

Sexy, Free & Single 
czyli o kontakcie...

Aktualizacja: 17 maj 2017

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz