Opowiadania

OPOWIADANIA DŁUŻSZE

OPOWIADANIA

Główny bohater: Minhyuk (Lee Min Hyuk)
Fandom: Monsta X
Gatunek: supernatural, angst, dramat, romans, akcja, thriller
Ostrzeżenia: sceny erotyczne, sceny krwawe
Typ: hetero
Rating: +16 z wątkami erotycznymi (+18)
Status: trwające
Świat ogarnęła przerażająca choroba. Tylko niewielka część społeczeństwa uniknęła zarazy rozpowszechnionej przez firmę Eternity Corporation. Grupka niesamowicie odważnych oraz zdolnych chłopaków postanawia stworzyć drużynę, której celem będzie walka z firmą oraz niewiarygodną ilością zombie. Ekipa podejmuje się ciężkiego zadania, nie tylko dla obrony przed potworami, ale również ich uleczenia, co może zrobić tylko jedna osoba, medyk. Na nieszczęście jeden z nich skończył studia medyczne, a także ma bardzo wysokie IQ, ale uwielbia się bawić i uznaje, że walka z monstrum to tylko gra, nie znając powagi sytuacji. Wkrótce jego nastawienie zmienia się, kiedy do zespołu dołączają dwie nowe osoby.


~*~

Pairing: ZiJay (Zico x Jay Park)
Fandom: Block B
Gatunek: muzyczne, romans, fluff
Ostrzeżenia: sceny erotyczne
Typ: yaoi
Rating: +18
Status: zakończone
Dwójka młodych artystów rozpoczyna współpracę nad wspólną piosenką, która ma zostać wydana w nowym albumie starszego "Heart Attack". Obydwoje pragnęli zrobić to jak najszybciej, ale chwile jakie ze sobą spędzają głęboko wchodzą w ich serca. 


~*~

Pairing: HiroShiro (Hiroshi x Shiro)
Fandom: autorskie
Gatunek: szkolne, sportowe, romans
Ostrzeżenia: sceny erotyczne, sceny krwawe
Typ: yaoi
Rating: +16 z wątkami erotycznymi (+18)
Status: trwające
Życie znanego boksera zmieniło się, kiedy do jego życia wkroczył nieśmiały syn. Mimo trudnych początków chciał pokazać mu się z jak najlepszej strony i postanowił zapisać go do swojej szkoły bokserskiej. Po wielu latach szyderstw w stronę chłopca ten zdecydował się opuścić drużynę, a także wyprowadzić się z domu ojca, który bardzo się starał by żyło mu się dobrze, nawet jeśli nikt nie wiedział iż był jego synem. W tym samym czasie miejsce Shiro w klubie zajmuje niezwykle odważny, a także brutalny Hiroshi, który na nieszczęście stał się również sąsiadem homoseksualnego szesnastolatka. 

~*~

Pairing: NaruHina (Naruto x Hinata)
Fandom: Naruto
Gatunek: szkolne, romans, fluff
Ostrzeżenia: sceny erotyczne
Typ: hetero
Rating: +16 z wątkami erotycznymi (+18)
Status: trwające
„Zrobię wszystko, aby wywołać w niej zazdrość... Zacznę umawiać się z odpowiednią dziewczyną, która nigdy nie zwróciłaby na mnie uwagi... Tylko w ten sposób sprawię, że mnie zauważy i pokocha... Ale kogo wybrać? A może ona? W sumie to nigdy nie widziałem, by patrzyła na mnie w inny sposób niż jak na przyjaciela. Pewnie też jest w tobie zakochana, więc po prostu ją wykorzystam. W końcu uda mi się zdobyć Sakurę, tę, którą prawdziwie kocham.”
„Kiedyś zawsze płakałam i poddawałam się... Zrobiłam wiele złego, nie robiąc nic innego... Ale ty pomogłeś mi znaleźć właściwą drogę... I zawsze ścigałam cię, bo... Chciałam dogonić ciebie... Chciałam iść obok ciebie cały czas... Po prostu chciałam być z tobą... Zmieniłeś mnie! Twój uśmiech mnie uratował! Dlatego nie boję się umrzeć, chroniąc ciebie! Bo... Kocham cię...”*
Co musiało zająć między Hinatą i Naruto, aby dziewczyna w końcu wyjawiła mu swoje uczucia?
Czy miłość jaką Naruto obdarzy przyjaciółkę będzie prawdziwa?

* Oryginalny cytat Hinaty z M&A


~*~

Pairing: MuraHimu (Murasakibara x Himuro)
Fandom: Kuroko no Basket
Gatunek: romans
Ostrzeżenia: sceny erotyczne
Typ: yaoi
Rating: +16 z wątkami erotycznymi (+18)
Status: planowane
Po dwóch latach małżeństwa między mężczyznami zaczęło dziać się coś niedobrego. Himuro stawał się coraz bardziej tajemniczy, nie spędzał z ukochanym dużo czasu, a czasami zdarzało się nawet, że nie wracał do domu na noc. Natomiast Murasakibara wciąż pozostał tym samym wiecznie znudzonym dzieckiem, któremu nigdy się nic nie chce, przez co nie zdał sobie sprawy w jakie kłopoty popadł. Nie wiedział bowiem, że wiążąc się z Tatsuyą skazał się na śmierć. Kim tak naprawdę jest jego małżonek?

Pairing: IzaRen (Izanagi x Ren)
Fandom: autorskie
Gatunek: romans
Ostrzeżenia: sceny erotyczne
Typ: yaoi
Rating: +18
Status: planowane
Niegdyś najwięksi wrogowie, którzy pałali do siebie ogromną nienawiścią. Teraz po upływie zaledwie pięć lat lądują razem w łóżku, lecz nie z powodu miłości, czy chociażby przez przypadek, bo za dużo wypili. O nie! Obydwoje mają problemy finansowe, a jedynym sposobem, aby szybko zarobić jest pewna oferta. Propozycja jest niegodziwa w szczególności dla dwójki mężczyzn, jednak nie mogą odmówić - potrzebują pieniędzy. W ten sposób rozpoczynają karierę w pornobiznesie. Co więcej praca ta przynosi tej dwójce nowe i ciekawe doznania...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz